VS-10MQ060-M3/5AT
MFR.Part #
VS-10MQ060-M3/5AT
JLCPCB Part #
C413469
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 40A 500uA@60V 60V 710mV@1.5A Independent DO-214AC Schottky Diodes ROHS