ERL62150R00JKWF1
MFR.Part #
ERL62150R00JKWF1
JLCPCB Part #
C3425302
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors