ERL62150K00GKEK500
MFR.Part #
ERL62150K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3434005
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors