ERL32909R00FKEK500
MFR.Part #
ERL32909R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3510798
Description
-65℃~+175℃ 1W 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors