ERL32665R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32665R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3379003
Description
-65℃~+175℃ 1W 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors