ERL32562R00FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL32562R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3443778
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1W 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors