ERL32619R00FKEK500
MFR.Part #
ERL32619R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3520308
Description
-65℃~+175℃ 1W 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors