P0805E8252BNT
MFR.Part #
P0805E8252BNT
JLCPCB Part #
C4159128
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS