ERL324K3000GKEB500
MFR.Part #
ERL324K3000GKEB500
JLCPCB Part #
C3382753
Description
-65℃~+175℃ 1W 4.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors