ERL071K1800FKEB500
MFR.Part #
ERL071K1800FKEB500
JLCPCB Part #
C3401163
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors