ERL3249K900FKEK500
MFR.Part #
ERL3249K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3433939
Description
-65℃~+175℃ 1W 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors