ERL32470R00GKEA500
MFR.Part #
ERL32470R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3480005
Description
-65℃~+175℃ 1W 470Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors