ERL32464K00FKEB500
MFR.Part #
ERL32464K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3356313
Description
-65℃~+175℃ 1W 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors