BFC237954304
MFR.Part #
BFC237954304
JLCPCB Part #
C3785633
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 300nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS