ERL3233K000GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL3233K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3490597
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1W 33kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors