ERL32316R00FKEK500
MFR.Part #
ERL32316R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3523957
Description
-65℃~+175℃ 1W 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors