ERL322R2100FKEK500
MFR.Part #
ERL322R2100FKEK500
JLCPCB Part #
C3533834
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.21Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors