ERL321K2100FKEK500
MFR.Part #
ERL321K2100FKEK500
JLCPCB Part #
C6191150
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors