ERL3227K400FKEK500
MFR.Part #
ERL3227K400FKEK500
JLCPCB Part #
C3522184
Description
-65℃~+175℃ 1W 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors