ERL3218R200FKEB500
MFR.Part #
ERL3218R200FKEB500
JLCPCB Part #
C3513915
Description
-65℃~+175℃ 18.2Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors