ERL32130R00GKEK500
MFR.Part #
ERL32130R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3422658
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors