ERC50234R00DEEK500
MFR.Part #
ERC50234R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3483331
Description
-65℃~+175℃ 100mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS