ERL32130K00GKEB500
MFR.Part #
ERL32130K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3467704
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors