ERL3210R000FKEA500
MFR.Part #
ERL3210R000FKEA500
JLCPCB Part #
C3433394
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors