ERL208R8700FKEK500
MFR.Part #
ERL208R8700FKEK500
JLCPCB Part #
C3481413
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors