ERL204R8700FKEK500
MFR.Part #
ERL204R8700FKEK500
JLCPCB Part #
C3413001
Description
-65℃~+175℃ 4.87Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors