ERL207K5000FKEA500
MFR.Part #
ERL207K5000FKEA500
JLCPCB Part #
C3377672
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors