Y002440K0000A9L
MFR.Part #
Y002440K0000A9L
JLCPCB Part #
C1488998
Description
-55℃~+125℃ 300mW 40kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS