ERL2068K000GKEA500
MFR.Part #
ERL2068K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3448122
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors