ERL2063R400FKEK500
MFR.Part #
ERL2063R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3377340
Description
-65℃~+175℃ 500mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors