ERL2060R400FKEK500
MFR.Part #
ERL2060R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3439227
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors