ERL204R7000GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL204R7000GKEB500
JLCPCB Part #
C3571001
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 4.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors