ERL204R7000GKEA500
MFR.Part #
ERL204R7000GKEA500
JLCPCB Part #
C3423451
Description
-65℃~+175℃ 4.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors