BFC233611334
MFR.Part #
BFC233611334
JLCPCB Part #
C3300513
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 330nF X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS