ERL204K3000GKEA500
MFR.Part #
ERL204K3000GKEA500
JLCPCB Part #
C3529296
Description
-65℃~+175℃ 4.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors