ERL2048K700FKEK500
MFR.Part #
ERL2048K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3402326
Description
-65℃~+175℃ 48.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors