ERL203M0100FKEK500
MFR.Part #
ERL203M0100FKEK500
JLCPCB Part #
C3510523
Description
-65℃~+175℃ 3.01MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors