ERL203K0100FKEK500
MFR.Part #
ERL203K0100FKEK500
JLCPCB Part #
C3455273
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors