TNPW040236K0DEED
MFR.Part #
TNPW040236K0DEED
JLCPCB Part #
C2131923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS