ERL20301R00FKEK500
MFR.Part #
ERL20301R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3353488
Description
-65℃~+175℃ 301Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors