ERL202K4000GKEK500
MFR.Part #
ERL202K4000GKEK500
JLCPCB Part #
C3436884
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors