ERL2026K700FKEB500
MFR.Part #
ERL2026K700FKEB500
JLCPCB Part #
C3361068
Description
-65℃~+175℃ 26.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors