ERL201K4000FKEK500
MFR.Part #
ERL201K4000FKEK500
JLCPCB Part #
C3387821
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors