ERL201K8200FKEB500
MFR.Part #
ERL201K8200FKEB500
JLCPCB Part #
C3393879
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors