RN65C1054FRSL
MFR.Part #
RN65C1054FRSL
JLCPCB Part #
C3534185
Description
-65℃~+175℃ 1.05MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors