ERL20180R00GKEB500
MFR.Part #
ERL20180R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3385098
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors