ERL2016K000GKEA500
MFR.Part #
ERL2016K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3447602
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors