ERL2015K000GKEA500
MFR.Part #
ERL2015K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3515648
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors