ERL20169K00FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL20169K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3488514
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 169kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors