RN55C1642BBSL
MFR.Part #
RN55C1642BBSL
JLCPCB Part #
C1426837
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors